Strona głównaKonsoleUbisoft usuwa informacje o wstecznej kompatybilności PS5

Ubisoft usuwa informacje o wstecznej kompatybilności PS5

Ze strony pomocy technicznej Ubisoft zniknęły informacje na temat wstecznej kompatybilności konsoli PS5. Jest to wynik oburzenia fanów i prawdopodobnie Sony, po tym jak firma wyjaśniła zasady jej działania.

Gracze z niecierpliwością czekają na PS5. Ubisoft niedawno wyjaśnił w jaki sposób „piątka” poradzi sobie ze wsteczną kompatybilnością, umożliwiając odpalenie gier z poprzednich wersji konsol. Początkowo Ubi stwierdziło, że na PS5 będą dostępne tylko gry z PS4. Spowodowało to duże rozczarowanie fanów.

Zobacz: Cyberpunk 2077 zgarnia główną nagrodę Gamescom Awards

Na stronie pomocy technicznej Ubisoft mogliśmy znaleźć informacje, że wsteczna kompatybilność PS5 nie będzie możliwa dla gier PS3, PS2 i PS. Większość fanów spodziewała się, że nowa konsola będzie obsługiwała gry ze wszystkich generacji. Wydaje się jednak, że Sony nie tak wyobrażało sobie komunikację w temacie. Sekcja dotycząca kompatybilności została ostatecznie usunięta.

Wygląda na to, że Sony w przyszłości może lepiej przyłożyć się do komunikacji dotyczącej nowych produktów. Przekazywanie tego typu informacji przez firmy trzecie nie wygląda zbyt dobrze i może powodować straty dla Sony. Teraz pozostaje czekać na oficjalne prezentacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamerant
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię