Strona głównaGryAktualnościRespawn szykuje zmiany dla jednej z bohaterek Apex Legends

Respawn szykuje zmiany dla jednej z bohaterek Apex Legends

Wygląda na to, że Respawn majstruje (albo planuje to zrobić) przy specjalnych umiejętnościach jednej z bohaterek Apex Legends – Lifeline.

Podczas niedawnego AMA z fanami na Reddicie, przedstawiciele Respawn odpowiadali między innymi na pytania dotyczące zmian u jednej z bohaterek, Lifeline. Jedno z pytań odnosiło się do tarczy bohaterki, która podnosi się gdy ta leczy członków drużyny. Konkretnie chodziło o to, czy umiejętność ta nie jest przypadkiem zbyt mocna.

Apex Legends Lifeline

John Larson, odpowiedzialny w zespole między innymi za balans rozgrywki, odpowiedział, że zespół chciał wprowadzić w tej umiejętności kilka zmian, dotyczących między innymi cooldownu tarczy, ale zamiast tego rozważa jej całkowite usunięcie. W zamian za to leczenie tą postacią ma działać szybciej, a paczki od Lifeline będą oferowały lepszy sprzęt.

Zobacz: Apex Legends – 9 sezon przyniesie więcej contentu z Titanfalla

W przyszłym tygodniu w Apex Legends zadebiutuje całkowicie nowe wydarzenie, War Games. W trakcie dwóch tygodni w grze będzie rotowanych pięć trybów, ograniczonych czasowo. Oprócz tego, nowe wydarzenie przyniesie nowe skiny dla postaci, aczkolwiek póki co nie wiadomo ile ich dokładnie będzie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię