Strona głównaGryAktualnościRespawn dalej nieugięte w sprawie trybu Solo Apex Legends

Respawn dalej nieugięte w sprawie trybu Solo Apex Legends

Przedstawiciele Respawn Entertainment po raz kolejny potwierdzili, że nie planują wprowadzenia do Apex Legends trybu Solo, mimo próśb graczy.

Popularność Apex Legends, choć początkowo nie była imponująca, z czasem prawdopodobnie osiągnęła poziom większy niż zakładali autorzy. Miliony graczy teraz spędzają czas na mapach tego inspirowanego Titanfallem battle royale. Jednak to, na co wielu zwraca uwagę i co wielu osobom przeszkadza, to konieczność grania w 3-osobowych zespołach.

Zobacz: Apex Legends: gracze znaleźli glitcha rodem z Titanfall 2

Od momentu wypuszczenia gry w 2019 roku, Respawn regularnie powtarza, że mapy były projektowane od początku z założeniem gry w takich właśnie zespołach. Także umiejętności postaci stworzono tak, a nie inaczej, właśnie dlatego by uzupełniały się z umiejętnościami dwóch innych osób. Mimo wszystko, wielu graczy prosiło o możliwość wyłączenia automatycznego wypełniania zespołu – nawet swego czasu Respawn przyznało, że rozważa taką możliwość. Niektórym udaje się nawet w efektowny sposób pokonywać w pojedynkę połowę wszystkich przeciwników. 

Dla wielu jednak – i jest to całkiem zrozumiałe – konieczność ciągłej gry 1 vs. 3 jest zbyt uciążliwa, a gra trudna. Chcieliby więc zobaczyć w końcu tryb Solo, dodany na stałe. Niestety, tutaj Respawn wciąż pozostaje nieugięte. Na wszelkie pytania o to “na czym stoimy z trybem solo”, przedstawiciele firmy odpowiadają, że “w tym samym miejscu, kiedy pojawiły się te patch notes’y”.

Analiza starszego tekstu z patch notes’ami, jak również sama odpowiedź Respawn jasno daje do zrozumienia, że na tryb Solo w niedalekiej przyszłości nie ma szans. Pozostaje jedynie namówić znajomych na wspólną grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię