Strona główna Gry Aktualności Respawn dalej nieugięte w sprawie trybu Solo Apex Legends

Respawn dalej nieugięte w sprawie trybu Solo Apex Legends

- Reklama -

Przedstawiciele Respawn Entertainment po raz kolejny potwierdzili, że nie planują wprowadzenia do Apex Legends trybu Solo, mimo próśb graczy.

Popularność Apex Legends, choć początkowo nie była imponująca, z czasem prawdopodobnie osiągnęła poziom większy niż zakładali autorzy. Miliony graczy teraz spędzają czas na mapach tego inspirowanego Titanfallem battle royale. Jednak to, na co wielu zwraca uwagę i co wielu osobom przeszkadza, to konieczność grania w 3-osobowych zespołach.

Zobacz: Apex Legends: gracze znaleźli glitcha rodem z Titanfall 2

Od momentu wypuszczenia gry w 2019 roku, Respawn regularnie powtarza, że mapy były projektowane od początku z założeniem gry w takich właśnie zespołach. Także umiejętności postaci stworzono tak, a nie inaczej, właśnie dlatego by uzupełniały się z umiejętnościami dwóch innych osób. Mimo wszystko, wielu graczy prosiło o możliwość wyłączenia automatycznego wypełniania zespołu – nawet swego czasu Respawn przyznało, że rozważa taką możliwość. Niektórym udaje się nawet w efektowny sposób pokonywać w pojedynkę połowę wszystkich przeciwników. 

Dla wielu jednak – i jest to całkiem zrozumiałe – konieczność ciągłej gry 1 vs. 3 jest zbyt uciążliwa, a gra trudna. Chcieliby więc zobaczyć w końcu tryb Solo, dodany na stałe. Niestety, tutaj Respawn wciąż pozostaje nieugięte. Na wszelkie pytania o to “na czym stoimy z trybem solo”, przedstawiciele firmy odpowiadają, że “w tym samym miejscu, kiedy pojawiły się te patch notes’y”.

Analiza starszego tekstu z patch notes’ami, jak również sama odpowiedź Respawn jasno daje do zrozumienia, że na tryb Solo w niedalekiej przyszłości nie ma szans. Pozostaje jedynie namówić znajomych na wspólną grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE