Strona głównaWiadomościRozrywkaReżyser Jokera na filmie ma zarobić blisko 100 milionów dolarów

Reżyser Jokera na filmie ma zarobić blisko 100 milionów dolarów

Pewność siebie Todda Philipsa może mu się bardzo mocno opłacić. 

Sukces Jokera z Joaquinem Phoenixem w roli głównej nie ulega już żadnej wątpliwości. Film niedawno przekroczył miliard dolarów w box office, po tym jak chwilę wcześniej wyprzedził Wonder Woman i Batman v Superman. Teraz przyszedł więc czas na wypłatę.

Zobacz: Todd Philips jest otwarty na drugą część Jokera

Zgodnie z doniesieniami The Hollywood Reporter, na sukcesie finansowym Jokera może sporo zarobić jego Todd Philips. Reżyser miał podobno zrezygnować z wynagrodzenia przed rozpoczęciem prac nad filmem i zamiast tego dostać wypłatę zależną od wyników finansowych Jokera.

Nie jest to również pierwszy raz, kiedy Philips pokusił się o tego typu zagrywkę. Podobnie sytuacja wyglądała w przypadku pierwszego Kac Vegas, kiedy film o niewielkim budżecie 35 milionów dolarów zarobił aż 467.

Skoro Warner Bros zarobiło spore pieniądze, a Phoenix i Philips powinni być zadowoleni ze swoich wynagrodzeń, pozostaje już tylko pytanie, czy doczekamy się kolejnej odsłony filmu. Chociaż oficjalnie nie wiemy jeszcze nic, plotki stają się ostatnio coraz intensywniejsze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię