Strona głównaWiadomościReżyser Leona Zawodowca zekranizuje polską grę!

Reżyser Leona Zawodowca zekranizuje polską grę!

Luc Besson to jedno z największych nazwisk w świecie filmu. Francuz ma na swoim koncie takie filmy jak: Piąty Element, Leon Zawodowiec, Uprowadzoną oraz Taxi. Wkrótce do portfolio dopisze ekranizację polskiej gry.

We wrześniu tego roku ukazała się nowa polska gra – Ruiner. Zebrała ona bardzo dobre recenzje. Na tyle dobre, że produkcją zainteresowało się Hollywood. Firma DJ2 Entertainment, we współpracy z Europacorp nabyła prawa do ekranizacji polskiej gry.

Na ten moment nie wiemy wiele na temat filmu. Jednym z producentów na być wspomniany Luc Besson, co samo w sobie jest już bardzo dobrą zapowiedzią. Prace mają ruszyć już w przyszłym roku, ale ewentualna data premiery w kinach na całym świecie nie jest jeszcze znana.

Ruiner to polska gra produkcji Reikon Games (wydawcą jest Devolver Digital). Osadzona jest w cyberpunkowej stylistyce. Opowiada historię przedstawiciela niskiej klasy, któremu przyszły żyć w brutalnym świecie przyszłości. Wypowiada on wojnę korporacji, która rządzi całym miastem. Z pewnością jest to świetny materiał na film.

[you tube=Rg2uB60DFS0]

Źródło: Deadline

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię