Strona głównaWiadomościDrDisrespect przyznał się do niewierności. Teraz planuje odpocząć od streamowania

DrDisrespect przyznał się do niewierności. Teraz planuje odpocząć od streamowania

Jeden z najpopularniejszych streamerów na świecie – DrDisrespect – na bardzo krótkim, ale niezwykle emocjonalnym streamie niemal wyspowiadał się przed swoimi widzami. Guy Beahm, bo tak właśnie się nazywa, przyznał się do niewierności i zapowiedział przerwę w streamowaniu.

DrDisrespect to jeden z najpopularniejszych streamów na świecie. Pod względem liczby obserwujących go osób znajduje się na 16. miejscu z wynikiem ponad 1,4 mln. Trzeba jednak nadmienić, że przed nim jest kilka profilów firmowych, jak chociażby Riot Games lub ESL, więc jego pozycja w rzeczywistości jest wyższa. Jego popularność wystrzeliła przede wszystkim w 2017 roku za sprawą PlayerUnknown’s Battlegrounds, a wcześniej H1Z1.

DrDisrespect dużą popularność zdobył na sprawą ciekawego wyglądu i pomysłu na kreowaną przez siebie postać. Był oryginalny i wielu osobom kojarzył się z zawodnikami WWE, głównie za sprawą charakterystycznych powiedzonek. Niestety, ta popularność najwyraźniej nie wyszła mu na dobre. Na niedawnym streamie DrDisrespect ze łzami w oczach przyznał, że zdradził swoją żonę.

– Mam piękną rodzinę, żonę i dziecko. Chcę być w pełni transparentny – byłem niewierny. Przepraszam was wszystkich, moich sponsorów i Twitcha. To nie jestem ja. To nie jest to, co chcę reprezentować. To wszystko – powiedział Guy Beahm.

Jednocześnie streamer zapowiedział, że robi sobie przerwę od streamowania, aby w pełni skupić się na swojej rodzinie. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po jego myśli.

Oglądaj Gold Medallions || @DrDisRespect od użytkownika DrDisRespectLIVE na www.twitch.tv

Źródło: PCGamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię