Strona głównaGryAktualnościRiot Games po 13 latach zmienia swoje logo. Gracze są z tego...

Riot Games po 13 latach zmienia swoje logo. Gracze są z tego niezadowoleni

Po 13 latach Riot Games, deweloper Legue of Legneds zmienia swoje logo. Jednak nowy wizerunek firmy nie przypadł do gustu graczom, którzy zauważyli zmiany na początku tego tygodnia po tym, jak Riot zaktualizował swoją grafikę główną na koncie Twitter.

Jak informuje na swojej stronie Riot logo zostało zmienione, ponieważ nie pasuje już do obecnych czasów oraz technologii, jakie są obecnie wykorzystywane. Nowe logo zostało stworzone przy współpracy ze współzałożycielami studia Marcem Merrillem i Brandonem Beckiem oraz dyrektorem generalnym Nicolo Laurentem.

Zobacz: Polsat i Ultraliga zostali oficjalnymi i wyłącznymi partnerami Riot Games w Polsce

Nowe czerwono-białe logo zastąpi dotychczasowe. Jak mówią przedstawiciele studia poprzednia grafika była od ponad 10 lat i była starsza niż samo League of Legends. Obecnie logo jest bardziej minimalistyczne, co nie specjalnie przypadło do gustu graczom. Pod postem na stronie studia, wielu graczy wyraziło swoje niezadowolenie ze zmiany. Chyba jednak najlepiej całą sytuację skomentował post użytkownika TheExter

Absolutnie go nienawidzę, to straszne i jestem bardzo zdenerwowany tą zmiana. Kiedyś wyglądało lepiej, a teraz jest zrujnowane na zawsze. Ale zapomnę o tym w przyszłym tygodniu.

O ile nowe logo Riot mi nie przeszkadza to swego czasu bardzo przeszkadzało mi, że wszystkie firmy zmieniają logo oraz ikony swoich aplikacji na bardziej minimalistyczne i kafelkowe. Obecnie nie przykładam już do tego takiej wagi. Widać, że do wszystkiego można się przyzwyczaić, albo człowiek zaczyna mieć na pewne rzeczy…

Zobacz: Jeden z szefów Riot Games zawieszony, bo pierdział na podwładnych i bił ich po……

A jakie wrażenie robi na Was nowe logo Riot? Hit czy Kit? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamesn
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię