Strona głównaWiadomościRozrywkaPowstanie czwarta część Thora? Tessa Thompson rozpoczyna interesującą plotkę

Powstanie czwarta część Thora? Tessa Thompson rozpoczyna interesującą plotkę

Chociaż większość fanów Marvela żyje aktualnie przede wszystkim Avengers: Endgame, niektórzy zastanawiają się, czego powinniśmy spodziewać się po jego premierze. 

Debiutujący w polskich kinach 24 kwietnia Avengers: Endgame ma pozmieniać bardzo dużo w uniwersum Marvela. Od wielu lat mówiło się o tym, że ten film będzie zamknięciem pewnej ery, historycznym filmem wśród komiksowych produkcji. Widzowie nie wiedzą dokładnie, czego się spodziewać, a ostatnia historia z Thanosem uczy, żeby do nikogo nie przywiązywać się za mocno. Na szczęście materiały promujące kolejną premierę, tak jak ostatnia rozmowa Collidera z braćmi Russo, trwają w najlepsze, a razem z nimi pojawiają się nowe plotki.

Zobacz: Uważajcie na spojlery! Wyciekło zakończenie Avengers: Endgame

Sądząc po ostatnim wywiadzie z Tessą Thompson w LA Times, Endgame przetrwa co najmniej Thor. Aktorka, która w MCU pojawiła się pierwszy w Thor: Ragnarok w roli Valkyrie, powiedziała, że słyszała plotki o czwartej części. Podobno pomysł na kolejną część miał przedstawić Marvelowi nie kto inny, jak Taika Waititi, reżyser Ragnaroka.

Wygląda więc na to, że po Avengers: Endgame będziemy jednak widywać na ekranach kin jakąś znajomą twarz. Kolejny Thor to oczywiście czasy odległe, ale biorąc pod uwagę, jak dobrze przyjęła się ostatnia odsłona jego przygód, widzowie powinni być zadowoleni z powrotu Waititiego. Jeżeli chodzi o losy pozostałych superbohaterów, będziemy pewnie musieli poczekać jeszcze ten tydzień i przekonać się na własne oczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię