Strona głównaGryAktualnościRiot Games rekrutuje do pracy nad grą MMORPG w uniwersum League of...

Riot Games rekrutuje do pracy nad grą MMORPG w uniwersum League of Legends

Studio Riot Games od jakiegoś czasu pracuje nad grą MMORPG osadzoną w uniwersum Leage of Legends. O rozmachu przedsięwzięcia świadczy duże zapotrzebowanie na pracowników, których obecnie poszukuje deweloper.

Wiadomość o tworzeniu MMORPG przez Riot Games została potwierdzona na Twitterze jeszcze w 2020 roku, kiedy Greg Street z Riot ogłosił, że pracuje nad nowym MMO w uniwersum LoL.

Sama informacja nie była zaskoczeniem, to była naturalna kolej rzeczy, która musiała się wydarzyć. Od dłuższego czasu gracze prosili o takie rozwinięcie zwłaszcza gdy chodziło o możliwość zagłębienia się w losy niektórych z postaci. Gra nad, którą pracuje Riot ma wynieść MMORPG na zupełnie nowy poziom.

Zobacz: Diablo 2: Resurrected – remaster klasyka oficjalnie zapowiedziany

Teraz deweloper poszukuje pracowników, którzy zajmą się tworzeniem gry MMO, co dodatkowo możemy traktować jako potwierdzenie, że gra powstaje. Riot poszukuje osób związanych z inżynierią rozgrywki, projektowaniem gry, projektowaniem UX, grafiką oraz specjalistów od produkcji gier.

Chociaż jestem raczej umiarkowanym fanem LoLa, to zdecydowanie chciałbym zagrać w MMO z tego uniwersum. Gdy tylko w temacie pojawią się nowe informacje damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię