Strona głównaGryAktualnościWatch Dogs: Legion startuje tryb online

Watch Dogs: Legion startuje tryb online

Już w przyszłym miesiącu Ubisoft uruchomi tryb kooperacji online w Watch Dogs: Legion. Pierwotnie tryb online miał zostać uruchomiony 3 grudnia 2020.

Tryb online w Watch Dogs: Legion startuje już 9 marca. Premiera trybu kooperacji została przesunięta z grudnia na marzec, aby dać programistom czas na naprawienie błędów i doszlifowanie gry.

Nowy tryb pozwoli graczom swobodnie wędrować po dystopijnym Londynie w kilkuosobowych grupach. Do gry zostanie również dodana seria misji kooperacyjnych oraz misja przypominająca rajd o nazwie Leader of the Pack, która wymaga czteroosobowej drużyny.

Zobacz: Predator: Hunting Grounds – Valkyrie, prywatne mecze i tryb wielkich głów

Poza tym Watch Dogs: Legion otrzyma tryb rywalizacji o nazwie Spiderbot Arena, w którym czterech graczy rywalizuje w trybie każdy na każdego przy użyciu spiderbota. Jak podaje Ubisoft będzie to pierwszy z dostępnych trybów PvP.

Gracze, którzy mają przepustkę sezonową, otrzymają również dostęp do dwóch misji dla jednego gracza: Guardian Protocol, dotyczącego fałszywych algorytmów sztucznej inteligencji oraz Not In Our Name, które ma związek z dezinformacją i bezwzględnym właścicielem tabloidu.

Posiadacze przepustki dostaną również dostęp do serii unikalnych grywalnych postaci, w tym Wrench z Watch Dogs 2, Darcy z Assassin’s Creed oraz Aiden Pearce z pierwszej części serii.. Postacie pojawią się jeszcze w tym roku w nieokreślonym momencie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię