Strona głównaGryAktualnościRiot pracuje nad MMO w świecie League of Legends

Riot pracuje nad MMO w świecie League of Legends

Marzenia stały się rzeczywistością. Riot Games oficjalnie potwierdziło prace nad MMO w świecie League of Legends.

Fani League of Legends modlili się o ten projekt każdego dnia przez kilka ostatnich lat. Kiedy podczas dziesiątej rocznicy gry dowiedzieliśmy się, że Riot chce zacząć pracować nad nowymi grami, szanse na MMO wzrosły. Dzisiaj z kolei oficjalnie potwierdził ten plan pracownik Riotu.

Zobacz: World of Warcraft: Shadowlands – ruszył wyścig o World’s First Castle Nathria

Dzisiejszej nocy Greg Street poinformował na Twitterze, że rozpoczyna w Riocie kolejny projekt związany ze światem Runeterry. Już na tym etapie wielu graczy podejrzewało rozpoczęcie prac nad MMO. Chwilę później Street bezpośrednio zapytany o gatunek gry, powiedział, że faktycznie chodzi o MMO.

Na ten moment mamy niestety tylko oficjalne potwierdzenie. Biorąc pod uwagę fakt, że Riot zaczyna dopiero zatrudniać do swojego projektu, od konkretnych informacji dzielą nas pewnie lata. Jeżeli ktoś miałby wreszcie zacząć konkurować z World of Warcraft, może to być tylko Riot.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię