Strona głównaMobileAktualnościRuszyła pierwsza alpha Diablo Immortal

Ruszyła pierwsza alpha Diablo Immortal

Będzie wreszcie okazja, żeby przyjrzeć się Diablo Immortal. Nową grę mobilną Blizzarda testuje właśnie szersze grono graczy.

Od pamiętnego pokazu Diablo Immortal podczas BlizzConu minęło już trochę czasu. Wystarczająco najwyraźniej, żeby stworzyć stabilny build gry i udostępnić go swoim fanom. Techniczna alpha ruszyła wczoraj w Australii.

Zobacz: Diablo 4 – Blizzard chce pokazać coś grubego podczas BlizzCon

Oznacza to niestety, że w Polsce w nową mobilkę nie zagramy. Blizzard na ten moment próbuje prawdopodobnie sprawdzić stabilność aktualnej wersji gry i przetestować serwery. Kiedy przenośne Diablo przejdzie pierwsze testy, alpha może zostać przeniesiona również do większych regionów.

Najważniejszy jest jednak fakt, że rozgrywkę z trwających testów można udostępniać w internecie. Na Twitchu można znaleźć już pierwsze streamy, a filmy na YouTube szczegółowo analizujące produkt Blizzarda są kwestią czasu. Przez kilka następnych dni powinniśmy więc sporo dowiedzieć się o Immortal.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię