Strona głównaWiadomościRiotoro pokazuje się na salonach z nową klawiaturą Ghostwiter Classic

Riotoro pokazuje się na salonach z nową klawiaturą Ghostwiter Classic

Amerykański producent zamierza wprowadzić na rynek nową klawiaturę membranową. Ghostwriter Classic powinna spodobać się graczom przede wszystkim dzięki cichej pracy klawiszy, stylistyce i dodatkowym przyciskom multimedialnym.

Można powiedzieć wiele złego o klawiaturach membranowych, acz mają jedną ogromną przewagę nad droższymi mechanikami. Żaden z modeli nie dorówna im głośności pracy. Ponadto kosztują znacznie mniej i potrafią zaskakiwać dodatkowym wyposażeniem.

Tak jak w przypadku klawiatury Rotorio Ghostwriter Classic, o której ciężko powiedzieć, że nawiązuje do staroszkolnej klasyki. Mimo, że brak w niej autonimicznych przełączników, to może pochwalić się przyzwoitą kulturą pracy oraz nowoczesnym podejściem do wymagań użytkowników. 104 przyciski opatulono w nisko profilowaną obudowę i wyposażono w podkładkę pod nadgarstki, co z pewnością zwiększy wygodę codziennej pracy.

Oprócz standardowych klawiszy znajdziemy osobną sekcję przycisków multimedialnych pozwalających sterować odtwarzanymi filmami i muzyką. Posłuży nam do tego 5 przycisków, a także rolka do regulacji poziomu głośności. Należy do tego doliczyć jeszcze funkcje ukryte w górnej części układu klawiatury pod F1-F12 aktywowane przy wybraniu FN. 

Co równie ważne, klawiatura umożliwia zarejestrowanie wszystkich przycisków jednocześnie za sprawą zastosowanego pełnego systemu anti-ghosting. Dobre wrażenie robi również system podświetlenia LED. Mamy tutaj 8 kolorków do wyboru i 4 poziomy jasności.

Producent pochwalił się, czym tylko mógł, ale nie podał dokładnej ceny za model Ghostwriter Classic. Plotka głosi, że będzie kosztować nie więcej niż $50. Poskąmpił także oficjalnych informacji o jej premierze.

 

 

Źródło: techpowerup.com guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię