Strona głównaGryAktualnościRisk of Rain 2 - twórcy chwalą się osiągnięciami i opowiadają o...

Risk of Rain 2 – twórcy chwalą się osiągnięciami i opowiadają o przyszłości gry

Rok 2020 w wykonaniu Risk of Rain 2 był bardzo emocjonujący. Gra cieszyła się ogromną popularnością i zachęciła twórców do dalszego rozwoju roguelike’a.

Risk of Rain 2 to nie tylko jeden z najlepszych roguelike’ów zeszłego roku, ale również świetny tytuł do kooperacji. Early Access przyjęto z otwartymi ramionami, a premiera pełnej wersji w sierpniu zeszłego roku zachęciła do spróbowania swoich sił w grze jeszcze więcej osób. Przyszedł więc czas na dalsze zmiany.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 – fan nakręcił w grze film dokumentalny

W poście opowiadającym o planach Hopoo Games na rok 2021 trójka świeżo zatrudnionych deweloperów zdradziła fanom kilka ciekawostek o sobie. Do studia dołączają nowe osoby, które pracować będą nad marcowym Anniversary Update. Z okazji rocznicy gra doczeka się wielu usprawnień, od quality of life aż po aktualizację podstawowych mechanik. Kolejnym krokiem w rozwoju ma być z kolei płatne DLC pod koniec tego roku.

Przy okazji ogłoszeń dowiedzieliśmy się również, że Risk of Rain 2 przekroczyło barierę trzech milionów graczy. Tytuł cieszy się więc sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że twórcy planują kolejny content i szykują listę usprawnień na marzec.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię