Strona głównaWiadomościRozrywkaRobert Downey Jr. wystąpi w Gwiezdnych Wojnach?

Robert Downey Jr. wystąpi w Gwiezdnych Wojnach?

Według najnowszych plotek Robert Downey Jr. może wystąpić w roli złoczyńcy w produkcji obsadzonej w świecie Star Wars. Czy zobaczymy go w The Book of Boba Fett czy zupełnie nowej produkcji?

Według najnowszych plotek Rober Downey Jr. rozmawia z reżyserem Iron Mana, Jonem Favreau i LucasFilm o roli w produkcji osadzonej w świecie Star Wars. Plotki mówią osi czasu, w którym rozgrywa się akcja The Mandalorian. Możliwe zatem, że RDJ wystąpi w The Book of Boba Fett lub w nowej produkcji, której akcja toczy się w czasach po zakończeniu oryginalnej trylogii.

Zobacz: Valorant – wyciekły umiejętności następnego agenta

Według spekulacji RDJ mógłby zagrać Wielkiego Admirała Thrawna lub innego „ważniaka” Co więcej, nie miałby to być postać epizodyczna, czyli moglibyśmy zobaczyć go w kilku spin-offach. Obecnie mamy potwierdzone trzy tego typu produkcje. Będą to The Book of Boba Fett, Ahsoka oraz Rangers of the New Republic.

Chociaż niewątpliwie Rober Downey Jr. jest utalentowany to jego zaszufladkowanie jako Iron-Man może być trudne do przebicia. Ekipa Disneya musiałby umiejętnie dobrać rolę, która byłaby odpowiednio duża i porównywalna z rangą superbohatera.

Do tematu jeszcze powrócimy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię