Strona głównaGryAktualnościValorant - wyciekły umiejętności następnego agenta

Valorant – wyciekły umiejętności następnego agenta

Po debiucie Skye przyszedł czas na kolejnego duelistę. Valorant ma niedługo wzbogacić się o Yoru, a jego umiejętności krążą już po internecie.

Od kilku tygodni wiemy już, że następny agent Valoranta ma być duelistą. Twórcy zapowiadali początek roku dedykowany „lurkerom”. Dostaniemy konkurencję do Phoenixa, Reyny czy króla aktualnej mety, Omena.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons na nowym filmie – o postanowieniach noworocznych

Wczoraj po social mediach zaczął krążyć krótki filmik prezentujące wszystkie umiejętności Yoru. Niestety nie mamy jeszcze oficjalnego tłumaczenia i niektórych rzeczy musimy się jeszcze domyślać. Już teraz agent wygląda jednak bardzo ciekawie.

Pierwsza umiejętność to coś w rodzaju pułapki. Po położeniu jej i aktywowaniu w linii prostej wysyłamy ślady stóp, które wydają charakterystyczny dźwięk i dekoncentrują przeciwnika. Drugi skill działa podobnie do granatu oślepiającego Phoenixa. Umiejętność Yoru wybucha jednak po kontakcie z jakąś powierzchnią. Trzeci skill to niebieska kulka podróżująca w linii prostej od aktywowania. Przez określony czas możemy teleportować do niej po ponownym wciśnięciu przycisku.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, ult Yoru czyni go niewidzialnym i odpornym na pociski przeciwników. Wygląda jednak na to, że rywale wciąż mogą go słyszeć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię