Strona głównaWiadomościHardwareRoccat prezentuje mikrofon Torch - dźwięk studyjnej jakości dla graczy, streamerów i...

Roccat prezentuje mikrofon Torch – dźwięk studyjnej jakości dla graczy, streamerów i przyszłych twórców

Pełen nowoczesnych funkcji, a także kompatybilny z systemem AIMO, pierwszy mikrofon ROCCAT na USB, klasy studyjnej zapewnia dźwięk najwyższej jakości i jednocześnie dopełnia cały ekosystem komputerów stacjonarnych ROCCAT.

ROCCAT, wielokrotnie nagradzana niemiecka marka akcesoriów do komputerów PC należąca do Turtle Beach (Nasdaq: HEAR) Hamburg, zaprezentowała dziś Torch, swój pierwszy studyjny mikrofon USB. Zaprojektowany dla graczy, streamerów i przyszłych twórców, Torch jest pełen profesjonalnych funkcji, zapewniając jednocześnie 24-bitowy dźwięk, konstrukcję pojemnościową dwukierunkową, zbieranie dźwięku bez opóźnień i wbudowany filtr pop. Torch od ROCCAT sprawi, że twórcy zawsze będą brzmieć idealnie, a jego stylowa i przemyślana konstrukcja zapewnia kompatybilność z szeroką gamą mocowań amortyzatorów, ramion wysięgnika i innych akcesoriów. Torch jest wyposażony w inteligentne oświetlenie ROCCAT AIMO RGB w trzech odrębnych strefach oświetlenia, a ich konfiguracja nie wymaga żadnej pracy dzięki czemu możemy używać go od razu po wyjęciu z pudełka. ROCCAT’s Torch zostanie wprowadzony na rynek 15 sierpnia 2021 r. w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 USD i można go zamówić już dziś, w przedsprzedaży u współpracujących z nami sprzedawców detalicznych na całym świecie oraz na stronie www.roccat.com.

Roccat Torch

„Cieszymy się, że wraz z Torch wchodzimy do nowej kategorii urządzeń peryferyjnych do komputerów PC i dostarczamy akcesorium, które uzupełnia nasz ekosystem komputerów stacjonarnych” — powiedział René Korte, założyciel i dyrektor generalny ROCCAT ds. urządzeń peryferyjnych do komputerów PC w Turtle Beach. „Chcemy, aby idea bycia profesjonalnym graczem lub twórcą była dostępna dla każdego. Gracze oglądają swoich ulubionych streamerów i są inspirowani do samodzielnego tworzenia treści, a mikrofon studyjny nie jest już luksusem, to wręcz obowiązkowy dodatek. Torch to smukły mikrofon, który zapewnia wysokiej jakości nagrania w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie będzie wyglądał fantastycznie na biurku obok naszych innych akcesoriów komputerowych ROCCAT z obsługą AIMO”.

Mikrofon USB Torch firmy ROCCAT to  mikrofon pojemnościowy dwukierunkowy, oferujący 24-bitowy dźwięk z próbkowaniem do 48 kHz, co zapewnia świetne przechwytywanie i perfekcyjną transmisję szerokiej gamy głosów. Od lekkich szeptów po głośne i emocjonujące reakcje w grze, Torch zapewnia dźwięk najwyższej jakości dla każdego twórcy treści. Zaprojektowany dla graczy i przyszłych twórców treści, Torch jest wyposażony w trzy wstępnie przygotowane ustawienia, aby zapewnić najlepsze wrażenia, zaraz po wyjęciu z pudełka. Użytkownicy będą mogli wybierać między wzorem Cardoid – idealnym do gier i przesyłania strumieniowego; Stereo – przygotowanym pod wokal i instrumenty; i ekskluzywne ustawienia Torch Whisper – do przechwytywania cichych głosów i lekkich szeptów.

Torch oferuje również wiele łatwych w obsłudze elementów sterujących, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Funkcja wyciszania aktywowana gestami to wygodny sposób na natychmiastowe wyciszenie bez zakłócania jakości nagrywanych treści. Do regulacji w trakcie nagrywania, elementy sterujące w stylu miksera Torch pozwalają graczom z łatwością dostroić ustawienia, kontrolować głośność i przełączać się między różnymi ustawieniami bez konieczności instalowania ani jednego sterownika. Torch posiada również gniazdo słuchawkowe 3,5 mm do kontrolowania mikrofonu bez opóźnień.

Roccat Torch

Torch zawiera również oświetlenie ROCCAT AIMO RGB, z trzema odrębnymi strefami oświetlenia, które zmieniają kolor w zależności od wybranego ustawienia nagrywania lub trybu mikrofonu. W pełni kompatybilny z szeroką gamą wysięgników, Torch może być rekonfigurowany i regulowany, jednocześnie pozwalając modułowi mikrofonu pozostać w uchwycie – zachowując pełną funkcjonalność podstawy w stylu miksera.

Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych produktów i akcesoriów do gier komputerowych ROCCAT, odwiedź ROCCAT.com i pamiętaj, aby śledzić ROCCAT na Twitterze, Instagramie, Facebookui YouTube.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię