Strona głównaWiadomościAkcesoriaRoccat znika z rynku, ale bez obaw

Roccat znika z rynku, ale bez obaw

Właściciel Roccat firma Turtle Beach podjęła decyzję o wycofaniu marki Roccat z rynku sprzętu dla graczy. Obecnie obie firmy działały jako osobne podmioty, teraz nastąpi spora zmiana.

Pięć lat temu Turlte Beach stało się właścicielem producenta sprzętu dla graczy Roccat. Firma została zakupiona za 17 milionów dolarów. Przez ten czas obie firmy działały na rynku równolegle tworząc własny sprzęt. Teraz nastąpi zmiana.

To koniec Roccat

Turtle Beach podjęło decyzję o wycofaniu Roccat z rynku. Wszystkie produkowane przez nią produkty będą sprzedawane pod szyldem Turtle Beach. Informacje te można znaleźć na stronie internetowej właściciela.

Co się stało z ROCCAT?

Chcemy wprowadzić większy poziom integracji do naszej rodziny produktów na konsolach, komputerach PC i symulatorach. Uznaliśmy, że czas i zasoby najlepiej poświęcone na skupienie się pod jedną marką i stworzenie gamy produktów, które mają największe znaczenie dla graczy.

Podczas gdy wycofujemy markę ROCCAT, wiele z jej kultowych linii produktów, takich jak takich jak Vulcan, Kone, Burst i Sense przejdzie pod markę Turtle Beach pod marką Turtle Beach. Nasze zaangażowanie w produkty PC pozostaje tak silne, jak zawsze. kilka przełomowych nowych produktów, a także wersje popularnych marek Turtle Beach. Beach, a także wersje popularnych istniejących produktów ROCCAT.

Zmiana dotyczy także kanałów społecznościowych Roccat, które zostaną przechrzczone na Turtle Beach PC. Oprogramowanie Swarm nadal będzie działać i otrzyma aktualizację do wersji Swarm II.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię