Strona głównaGryAktualnościRocket League - drugi sezon rusza 9 grudnia

Rocket League – drugi sezon rusza 9 grudnia

Do kolejnej, dużej aktualizacji w Rocket League został już tylko tydzień. Psyonix szykuje dla fanów gry kilka niespodzianek.

Pod koniec września miało miejsce jedno z największych wydarzeń w historii Rocket League. Gra przeszła na model free to play, a razem z jego debiutem ruszył pierwszy, nowy sezon. Teraz Psyonix podąża dalej drogą obraną parę miesięcy temu.

Zobacz: PlayStation 5 nagrywa gracza w momencie zdobycia Trofeum

Kolejnym przystankiem jest drugi sezon, który pojawi się już 9 grudnia. Jego głównym bohaterem będzie oczywiście Rocket Pass, przepustka sezonowa. Obok nich do gry trafi nowa arena i kilka dodatkowych atrakcji tworzonych we współpracy z amerykańskim DJ-em Kaskade.

Wygląda więc na to, że Psyonix od czasu przejęcia przez Epic Games obiera drogę podobną do Fortnite’a. Gra zaczyna coraz bardziej przeplatać się z mainstreamowymi trendami. Kto wie, może następnym krokiem będzie skin Iron Mana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię