Strona głównaGryAktualnościRocket League na Playstation 4 otrzymuje cross-play z innymi platformami

Rocket League na Playstation 4 otrzymuje cross-play z innymi platformami

Od dzisiaj wszyscy fani Rocket League na PS4 będą mieli możliwość rozegrania meczów z przeciwnikami posiadającymi inne konsole, a nawet PC. Sony odblokowało cross-play dla Xboxa One, Nintendo Switch oraz wersji PC zakupionych przez Steam.

Jak ujawnili producenci gry, to Sony było odpowiedzialne za zablokowanie możliwości rozgrywania spotkań z posiadaczami innych sprzętów. Podobnie było w przypadku cross-play na Fortnite, teraz jednak można już śmiało grać multiplatformowo w oba tytuły. Potrzebne jednak były do tego miesiące nacisku ze strony fanów, za co producent Rocket League wszystkim podziękował:

Zobacz: Universal Open Rocket League bezpłatnie w Ipla

“To dzięki Wam, naszym fanom oraz naszym wspaniałym partnerom na wszystkich systemach i usługach stało się to możliwe. W imieniu całego zespołu dziękujemy Wam za Waszą pasję i upór, a ze swojej strony obiecujemy, że będziemy kontynuować prace nad Rocket League jako najlepszym możliwym doświadczeniem.”

Teraz wszyscy czekają na aktualizację, która pozwoli tworzyć prywatne mecze, a póki co można grać z losowo dobranym przeciwnikiem. Sprawdzaliście już nowych przeciwników?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię