Strona głównaGryAktualnościRocket League - rusza zimowe wydarzenie Frosty Fest

Rocket League – rusza zimowe wydarzenie Frosty Fest

Miłośnicy Rocket League mogą szykować się na tonę grindu. Już dzisiaj rozpocznie się Frosty Fest.

Dla wielu fanów multiplayerów zima to nie tylko czas na wyczekiwanie świątecznych promocji, ale również powrót do swoich ulubionych gier. Śnieg, Święty Mikołaj i choinka pozostają uniwersalnymi motywami wykorzystywanymi jako inspiracja dla skinów każdego roku. Nie inaczej jest w Rocket League.

Zobacz: PlayStation wybiera grę roku. Na liście brak Cyberpunk 2077

Już dzisiaj rusza Frosty Fest, wydarzenie, które przyniesie do popularnej gry aż trzy różne tryby gry. Pierwszy LTM (limited-time mode) nazywa się Winter Breakaway i potrwa od 14 do 21 grudnia. Przez kolejny tydzień przyjdzie kolej na 2v2 Heatseeker.

Frosty Fest potrwa aż do 4 stycznia. Do tego czasu gracze będą mieli do wykonania specjalne zadania. Każde z nich odblokowuje ekskluzywne dla trwającego eventu przedmioty kosmetyczne. Dla weteranów jest to doskonała okazja, żeby przysiąść nieco do gry i zapewnić sobie przedmioty, które potem wyróżnią ich od reszty, mniej doświadczonych graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię