Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft: Shadowlands - gracz wbił maksymalny poziom, zbierając zioła

World of Warcraft: Shadowlands – gracz wbił maksymalny poziom, zbierając zioła

Wielki powrót znanego w świecie World of Warcraft pacyfisty. Za pomocą herbalismu Neutralagent wbił 60 poziom postaci w Shadowlands.

World of Warcraft jest grą przede wszystkim o zabijaniu potworów. Różnego rodzaju profesje, polegające na łowieniu ryb czy tworzeniu mikstur, są oczywiście zajęciem wielu graczy. Nikt nie stosuje ich jednak jako sposobu na levelowanie postaci. Nikt oprócz jednej, odważnej pandy.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED przeprasza za stan gry i proponuje zwrot pieniędzy

Doubleagent pochwalił się ostatnio na Twitterze osiągnięciem maksymalnego poziomu. Większość graczy udało się tego dokonać w przeciągu pierwszych kilku dni dodatku. Żaden z nich nie levelował jednak poprzez zbieranie kwiatków. Co ciekawe, gracz nie wyszedł nawet z pierwszej lokacji przeznaczonej dla nowych graczy. Wyjście z Wandering Isle oznaczałoby wybór pomiędzy Alliance a Hordą i sojusz z ludźmi odpowiedzialnymi za mordowanie milionów potworów.

Nie jest to oczywiście pierwszy tego typu eksperyment Doubleagenta. Tego samego udało mu się dokonać w Battle for Azeroth. Wtedy droga od 110 do 120 zajęła mu ok. 240 godzin. Nowy system levelowania w Shadowlands pozwolił mu tym razem znacznie skrócić ten proces.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię