Strona głównaGryAktualnościRocket League – z gry znikną losowe loot boxy

Rocket League – z gry znikną losowe loot boxy

Psyonix potwierdził, że z Rocket League już wkrótce znikną loot boxy. Płatne skrzynki zostaną zastąpione nowym systemem łupów, który zostanie wdrożony jeszcze w tym roku.

Rocket League zadebiutował w 2015 i nadal jest jednym z najpopularniejszych tytułów multiplayer. Głównie dzięki prostym zasadom i wciągającej rozgrywce. W ciągu ostatnich kilku lat w grze pojawiło się wiele znaczących zmian. Kolejną z nich będzie całkowite pozbycie się płatnych losowych skrzynek. Zmiana zostanie wdrożona do końca tego roku.

Zobacz: EA porównuje loot boxy do Kinder Niespodzianek

Psyonix potwierdził zmianę w poście na oficjalnym blogu Rocket League. Jak zapewnia deweloper usunie wszystkie płatne, losowe skrzynki z gry, aby stworzyć najlepsze możliwe doświadczenie dla graczy na całym świecie. W nowym systemie gracz będzie wiedział jakie przedmioty kupuje. Wyeliminowany zostanie element losowości. Oprócz nowego systemu loot boxów gracze nadal będą mogli kupować Rocket Pass Premium, samochody DLC oraz przedmioty w sklepie.

Zobacz: Deweloperzy Marvel’s Avengers o braku loot boxów, mikropłatnościach oraz balansie postaci

Po przejęciu Rocket League przez Epic Games w maju zeszłego roku gra przechodzi na systemy zakupowe jakie obowiązują w Fortnite. Stanowią one ogromne źródło dochodów dla Epic. Nowy system z pewnością będzie bardziej przejrzysty i jasny dla graczy.

Rocket League dostępne jest na PC, Xbox One, Nintnedo Switch, Mac i Linux.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię