Strona głównaGryAktualnościRockstar Games sprzedał już ponad 160 milionów sztuk GTA 5

Rockstar Games sprzedał już ponad 160 milionów sztuk GTA 5

Take-Two chwali się wynikami. Jak w każdym poprzednim raporcie finansowym, dostaliśmy kolejną aktualizację sprzedaży GTA 5.

Od kilku dni mówi się przede wszystkim o Grand Theft Auto VI, które oficjalnie potwierdził ostatnio Rockstar Games. Take-Two raportem finansowym sprowadziło nas z powrotem do klasycznych tematów, czyli niewyobrażalnie wysokiej sprzedaży GTA 5.

Zobacz: GTA 5 już za kilka tygodni z wersjami next-gen

Najnowsza odsłona serii wyszła w 2013 roku, jeszcze na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Gra przeżyła w rezultacie całą generację konsol i dalej imponuje wynikami sprzedaży. Od listopada po świecie rozeszło się 5 milionów kopii gry. Łącznie sprzedano więc już ponad 160 milionów sztuk.

Cała seria Grand Theft Auto przekroczyła z kolei 370 milionów sprzedanych sztuk. Znacząco w ustanowieniu tego wyniku pomogło GTA: The Trilogy, które mimo swoich problemów, rozeszło się jak ciepłe bułeczki. Aż 10 milionów kopii powędrowało do graczy na całym świecie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię