Strona głównaGryAktualnościRockstar poszukuje programisty do prac nad GTA 6?

Rockstar poszukuje programisty do prac nad GTA 6?

Rockstar North zamieściło ofertę pracy dla programisty systemów animacji, które prawdopodobnie nawiązuje do Grand Theft Auto 6. Głównym zadaniem nowego pracownika będzie tworzenie zaawansowanego systemu animacji do gier z otwartym światem na nową generację konsol.

Jest to pierwszy przypadek gdy Rockstar oficjalnie pisze o nowej generacji konsol. Główne podejrzenia padają na GTA 6 oraz RDR2 na next geny.

Zobacz: Rockstar wypuszcza pierwszą aktualizację RDR2 na PC i usuwa błędy

Nowy pracownik firmy zajmie się implementowaniem dokładnie zaprojektowanych, rozbudowanych, nowych systemów animacji i łączeniem ich z istniejącymi fundamentami rozgrywki oraz sztucznej inteligencji.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 graj owcą, orłem lub wilkiem

Chociaż możliwe, że Rockstar opracowuje Red Dead Redemption 2 dla nowej generacji, to sposób jaki została napisana oferta sugeruje, że będzie to praca nad czymś zupełnie nowym. Najbardziej prawdopodobne w tej sytuacji wydaje się GTA 6. Minęło już pięć lat od wydania gry na PS4 i Xbox One, która pojawiła się rok po wersji na Xbox 360 i PS3. GTA V sprzedało się w ponad 115 milionach kopii, co czyni go jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów, a coś takiego aż prosi się o kontynuację.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię