Strona głównaGryAktualnościJedi Fallen Order bez wcześniejszego dostępu? Wszystko przez spojlery

Jedi Fallen Order bez wcześniejszego dostępu? Wszystko przez spojlery

W tym tygodniu zadebiutuje w końcu Star Wars Jedi: Fallen Order. Długo wyczekiwana gra zostanie udostępniona już 15 listopada. Wyjątkowo produkcja nie jest dostępna kilka dni wcześniej dla posiadaczy Origin Access Premier. Dlaczego? W obawie przed spojlerami.

Origin Access Premier ma wiele zalet. Po pierwsze, w ramach miesięcznego abonamentu mamy dostęp do wszystkich gier wydawanych przez Electronic Arts. Po drugie, w większość z nich możemy zagrać na kilka dni przed innymi. Ale nie w przypadku Star Wars Jedi: Fallen Order. Tutaj posiadacze usługi muszą – podobnie jak inni – czekać do 15 listopada. Też było to dla mnie sporym zaskoczeniem, ale EA wytłumaczyło się z tej decyzji.

Zobacz: Jedi Fallen Order ma być jak Sekiro: Shadows Die Twice. Przynajmniej jeśli chodzi o walki

Na oficjalnym koncie Origin na Twitterze pojawiła się informacja, według której twórcy nie udostępnili wcześniej Jedi: Fallen Order posiadaczom abonamentu Access Premier, bo obawiali się o spojlery. Nie do końca mnie to przekonuje, bo taki sam argument można wyciągnąć w stosunku do każdej gry. Rozumiem jednak, że w przypadku tej konkretnej produkcji fabuła jest szczególnie ważna.

Poza tym Fallen Order raczej nie będzie szczególnie długą grą. Podejrzewam, że kilkanaście godzin będzie wystarczyło na jej ukończenie. Na szczęście posiadacze Access Premier nie zostaną bez niczego. W ramach bonusu otrzymają oni ekskluzywne skiny. Chociaż tyle…

Zobacz: Star Wars: Jedi Fallen Order – w grze trafimy na nieznaną planetę
Zobacz: Star Wars Jedi Fallen Order – nowy trailer ujawnia ważny aspekt fabularny

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię