Strona głównaGryAktualnościRockstar wkrótce zapowie GTA VI?

Rockstar wkrótce zapowie GTA VI?

Z frontu budynku siedziby Rockstar North została zdjęta reklama promująca Red Dead Redemption 2. W przeszłości taka akcja oznaczała szybką zapowiedź kolejnego tytułu studia. Pozostaje pytanie, GTA VI czy Bully 2?

Z fasady budynku Rockstar North w Edynburgu została zdjęta ogromna grafika promująca Red Dead Redemption 2, która wisiała tam od momentu wydania gry. Według wielu plotek i przecieków zwiastuje to zapowiedź kolejnego tytułu studia. Na razie nie wiadomo jednak czy będzie to GTA VI czy Bully 2. Zapowiedź kolejnej gry jest niemal pewniakiem, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w przeszłości podobna sytuacja miała miejsce z grafiką GTA V zastąpioną przez RDR2.

Zobacz: Bully 2 – premiera gry już w przyszłym roku?

Rockstar Edynburg

Zobacz: Pracownicy Rockstar w końcu mogą trzymać telefony na swoich biurkach?

Część fanów spodziewa się jednak zobaczyć grafikę promującą nową zawartość do GTA Online, które ostatnio jest jedną z najpopularniejszych gier. Według nich na GTA VI nie przyszła jeszcze pora, bo sama produkcja trafi dopiero na konsole nowej generacji. Drugim strzałem jest Bully2. Jednak o tym przekonamy się dopiero gdy na budynek Rockstar trafi nowa reklama.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

  1. Mogli by odświeżyć wygląd w online, dać nowy kreator postaci / chirurgie plastyczna i jakiś kontent na kilka dni…. Bo to z kasyno to jakiś żart, do tego poblokowane między innymi dla naszego państwa. Chociaż może lepiej im zacząć od nowa jak balansowac ten latający szajs z rakietami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię