Strona głównaGryAktualnościAge of Empires – jutro Microsoft ogłosi coś związanego z serią

Age of Empires – jutro Microsoft ogłosi coś związanego z serią

Zespół Age of Empires zapowiedział na Twitterze, że już jutro możemy spodziewać się ekscytującej wiadomości na temat serii Age of Empires. Wiemy, że zarówno Age of Empires  2: Defenitive Edition oraz Age of Empires 4 są w fazie produkcji. Możemy zatem oczekiwać informacji na temat jednej z nich, albo obu.

Jutro podczas streamu z Gamescom ekipa Xbox ma zaprezentować nowe informacje na temat jednej gier spod znaku Age of Empires. Grafika z posta na Twitterze sugeruje, że będzie to AoE 2:DE. Do tego Gra była prezentowana podczas tegorocznego E3, zatem naturalne byłby ogłoszenie dokładnej daty premiery. Jednak nigdy nic nie wiadomo. Obecnie AoE 2: DE ma podaną datę premiery jako jesień 2019.

Zobacz: Age of Empires II: Definitive Edition otrzyma dużo dodatkowej treści po premierze

Z drugiej strony AoE IV zostało ogłoszone w sierpniu 2017. Wtedy był to krótki zwiastun bez rozgrywki. Ekipa miała sporo czasu na to, żeby doprowadzić prace nad grą do bardzo zaawansowanego stadium i teraz pokazać konkrety.

Zobacz: Age of Empires 4 – Microsoft zapewnia, że nadal pracuje nad grą

Kiedy stream z Age of Empires?

Niezależnie od tego czy będzie to dwójka czy czwórka fani Age of Empires powinni bacznie obserwować jutrzejszy stream. Start na Mixer jutro o 17:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię