Strona głównaGryRockstar wyjaśnia sprawę wczorajszego powiadomienia o GTA VI

Rockstar wyjaśnia sprawę wczorajszego powiadomienia o GTA VI

Wczoraj Internet obiegła szokująca i za razem bardzo radosna nowina dla wszystkich fanów serii GTA. Niektórzy gracze GTA On-Line otrzymali komunikat informujący o nadchodzącej premierze Grand Theft Auto 6 zaplanowanej na 2019.

Gracze informowali, że podczas gry wyskoczyła im wiadomość od „Rockstar”, że GTA VI ma nadejść w 2019 roku. Niektórzy otrzymali kilka takich powiadomień podczas gry.

Osoby, które otrzymywały ten komunikat korzystały z gry w wersji na PC, PS3 lub Xbox 360, które umożliwiają korzystanie z modów. Wyskakujące okienko było dziełem hakera wykorzystującego system komunikacyjny Rockstar Social Club.

Poniżej zrzut ekranu z wiadomością:

Rockstar szybko zajął stanowisko w tej sprawie na swoim koncie na Twitterze:

Jest to mistyfikacja dokonana przy użyciu modów, a nie oficjalny komunikat lub oświadczenie Rockstar Games.

Od samego początku sprawa wydawała się dziwna ponieważ ciężko było uwierzyć, że Rocstar w tak nietypowy sposób informuje o kolejnej produkcji. Z drugiej strony znany jest z tego, że zawsze działa zgodnie ze swoim harmonogramem i omija nawet takie wydarzenia jak E3, a informacje o swoich produkcjach udostępnia w dogodnym dla siebie czasie.

A jak już jesteśmy przy harmonogramach to premiera Red Dead Redemption 2 zaplanowana jest na 26 października. Na nasze nieszczęście gra zostanie wydana tylko na konsole.

A Wy otrzymaliście wczoraj komunikat o nadchodzącym GTA VI?

Źródło: polygon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię