Strona głównaGryAktualnościRockstar zapłacił 10 tysięcy dolarów modderowi, który naprawił czas ładowania w GTA...

Rockstar zapłacił 10 tysięcy dolarów modderowi, który naprawił czas ładowania w GTA Online

System Bug Bounty Rockstar Games sprawdza się doskonale. Autor modyfikacji do GTA Online znalazł właśnie przyczynę długich loadingów w grze.

Weterani GTA Online na PC doskonale wiedzą, że czasy ładowania to jeden z najgorszych elementów tej gry. Nawet na SSD każde szukanie sesji lub przełączanie się między single playerem a online trwa wieki. W następnej aktualizacji może się to zmienić.

Zobacz: EA wyłącza dodatkowe treści w FIFA po skandalu EA Gate

Wszystko dzięki modderowi o pseudonimie t0st. Pod koniec lutego opublikował rozwiązanie na przyspieszenie loadingów w grze aż o 70%. Na koniec dodał, że naprawienie tego problemu jednemu deweloperowi zajmie prawdopodobnie mniej niż jeden dzień.

W oświadczeniu dla PC Gamera Rockstar potwierdził te przypuszczenia. Studio poinformowało, że t0st faktycznie ujawnił problem z loadingami w wersji GTA na PC. W następnej aktualizacji twórcy mają dzięki temu znacznie przyspieszyć czasy ładowania. T0st w swoim poście napisał również, że w nagrodę za to rozwiązanie dostał od Rockstar 10 tysięcy dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię