Strona głównaGryAktualnościTwórcy Batman Arkham pracują nad kolejną grą w świecie DC Comics

Twórcy Batman Arkham pracują nad kolejną grą w świecie DC Comics

Rocksteady Games znane jest przede wszystkim z stworzenia gier z serii Batman Arkham. To jedne z niewielu, naprawdę udanych produkcji w świecie superbohaterów. Teraz deweloper przyznał, że pracuje nad kolejnym tytułem, który będzie wykorzystywał uniwersum DC Comics.

Spójrzmy prawdziwe w oczy – nie ma wielu gier z superbohaterami, które byłyby udane. Do grona tych dobrych na pewno należy zaliczyć Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4 oraz wszystkie części Batman Arkham (jedne były lepsze, a inne gorsze, ale ogólnie można je uznać za przyzwoite). Całkiem niezły był też Deadpool, a na siłę można też dorzucić produkcje z serii LEGO. I na tym tak naprawdę lista się kończy. Wkrótce może do niej dołączyć nowa gra Rocksteady.

Zobacz: Robert Pattinson jako nowy Batman. Już planowana jest cała trylogia

Na temat nowej gry Rocksteady plotki krążą już od jakiegoś czasu. Początkowo mówiło się o produkcji z Ligą Sprawiedliwości, później z samym Supermanem, a ostatecznie stanęło chyba na kolejnym Batmanie, w którym głównym przeciwnikiem miałby być Trybunał Sów. Gra nawet miała być pokazana na E3 2019, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Teraz jeden z pracowników firmy potwierdził, że pracują nad grą w uniwersum DC Comics.

Tym pracownikiem jest Osama Dorias, który na Twitterze napisał, że właśnie trwają prace nad grą w uniwersum DC. Niestety, to jedyne informacje jakie przekazał. Nie otrzymaliśmy żadnych innych wiadomości. Nie wiemy czy chodzi o Ligę Sprawiedliwości, Supermana, Batmana, czy jakiegoś innego bohatera. A tych przecież w portfolio DC nie brakuje. Łatwo wyobrazić sobie grę z Flashem, Zieloną Latarnią, Cyborgiem czy Wonder Woman w roli głównej. Byłoby to jakieś urozmaicenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię