Strona głównaGryAktualnościNowej gry z superbohaterami DC niestety nie zobaczymy na E3 2019

Nowej gry z superbohaterami DC niestety nie zobaczymy na E3 2019

Od kilku tygodni krążą plotki o nowej grze autorstwa Rocksteady, czyli twórców serii Batman Arkham. Jedne mówiły o wielu superbohaterach z uniwersum DC, a inne o kolejnej części przygód Człowieka Nietoperza. Póki co nie przekonamy się, co jest prawdą, bo gry zabraknie na E3.

O nowej grze Rocksteady krążyły różne plotki. Początkowo mówiło się o produkcji, w której sterowalibyśmy postacią Supermana. To szybko zostało zdementowane przez studio. Kolejne pogłoski sugerowały produkcję online z całym wachlarzem bohaterów z uniwersum DC, czyli między innymi Ligą Sprawiedliwości. Później pojawiły się jeszcze wycieki, które sugerowały czwartą część przygód Batmana, w której głównymi oponentami Bruce’a Wayne’a byłby Trybunał Sów.

Zobacz: Robert Pattinson jako nowy Batman. Już planowana jest cała trylogia

Jak będzie naprawdę? Wiele osób miało nadzieję przekonać się na zaczynających się za chwilę targach E3 2019 w Los Angeles. Niestety, do tego nie dojdzie. Sefton Hill, jeden ze współzałożycieli Rocksteady, potwierdził na Twitterze, że jego studio nie wybiera się do Los Angeles.

– Cześć wszystkim! Wielu z Was o to pytało, więc chciałbym poinformować, że w tym roku nie będzie Rocksteady Games na E3. Będziemy wszystko oglądać jako fani, ale z Londynu, gdzie ciężko pracujemy nad naszym kolejnym, wielkim projektem. Miłej zabawy! – napisał Sefton Hill z Rocksteady.

Na ten moment wiemy, że zapowiedź gry ma rozwalić nam głowy, jak jeszcze w 2017 roku zapowiadał jeden z menadżerów Rocksteady ds. społeczności. Studio potwierdziło też, że celuje w konsole kolejnej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett, co nie oznacza, że gra nie wyjdzie też na XOne i PS4. Reszta pozostaje tajemnicą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię