Strona głównaWiadomościRocksteady robi kolejnego Batmana, Ligę Sprawiedliwości?

Rocksteady robi kolejnego Batmana, Ligę Sprawiedliwości?

Wiele wskazuje na to, że nowy projekt twórców serii o Batmanie również będzie nawiązywać do uniwersum superbohaterów. Studio Rocksteady nie ujawnia jeszcze szczegółów, ale już zaczęło kusić graczy tajemniczą grą.

Na pewno część z Was zastanawia się, co dzieje się za drzwiami Rocksteady. Czy w przyszłości ojcowie odświeżonej wersji gier opowiadającej o losach Batmana kolejny raz wezmą na warsztat nietoperze opowieści? Czy może Bruce Wayne zakończył już swoją karierę w profilu wydawniczym tuż po wypuszczeniu ostatnich dodatków do Arkham Knight? Są to pytania, na które dzisiaj odpowiada deweloper w formie nowej, tajemniczej zapowiedzi gry. 

W mediach społecznościowych około dwóch tygodni temu pojawiła się już pierwsza informacja dotycząca nowego projektu. Było to zdjęcie udostępnione na kanale Twitch, a na nim wesoła gromadka ekipy Motion capture. Wymowne jest ustawienie osób w kadrze, jakby sugerowało klasyczną pozę superbohaterów.

Najnowszy przeciek od twórców potwierdza, że wystartowały nagrania Mo-cap do nowej gry. Zamieszczona fotografia ukazuje puste studio, w którym z pewnością powstają już cut-scenki.

 

Oliwy do ognia dolewa aktor podkładający głos pod postać Robina. Pod postem Rocksteady, Troy Baker choć nie napisał nawet słowa, to wstawił tamże gif przedstawiający osobę zajadającą się popcornem. Jego udział w nowej grze jest więc niemal oczywisty. Tylko kwestią zasadniczą pozostaje pytanie, w jaką rolę wcięli się tym razem? Czyżby miał użyczać swoich strun głosowych dla Robina?

Jest jeszcze zbyt mało okruszków, które mogłyby prowadzić do wyjaśnienia sprawy nt. zagadkowej gry. Nie ułatwia sytuacji wypowiedź aktora podkładającego głos pod samego Batmana. Kevin Conroy w trakcie panelu na Wizard World stwierdzić, że nie znajduje się w produkcji żaden nowy Batman.

Tak więc pozostają trzy możliwe opcje. Jedną z nich jest gra nawiązująca do Ligi Sprawiedliwości bądź Legionu Samobójców. Ostatnią bramką jest uniwersum Młodych Tytanów, gdzie występował Robin. Póki co możemy tylko zgadywać, bo deweloper nabrał wody w usta.

A jakie są Wasze typy?          

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię