Strona głównaGryAktualnościRośnie problem cheaterów w Halo Infinite

Rośnie problem cheaterów w Halo Infinite

Niestety można było się tego spodziewać. W Halo Infinite, darmowym FPS-ie od 343 Industries, pojawiają się pierwsi cheaterzy. 

Równo dwa tygodnie temu Halo Infinite niespodziewanie ujrzało światło dzienne w formie kolejnych beta testów. Gra ma już tryb rankingowy i gotowego Battle Passa, cały czas czeka jedynie na oficjalną premierę i ostatnie poprawki.

Zobacz: Wyciekła oferta PS Plus na grudzień

Gracze liczą na to, że wśród tych poprawek znajdzie się anti-cheat. Na social mediach i Reddicie pojawia się coraz więcej rozmów o oszustach. Gracze wykorzystują aspekt free to play, żeby używać nielegalnych oprogramowań i zdobywać przewagę w rankedach.

Konsolowa społeczność sugeruje z kolei, żeby dodać opcję wyłączenia crossplaya. Już teraz gry rankingowe podzielono na myszkę i klawiaturę oraz kontroler. Gracze chcą jednak, żeby całkowicie wyłączyć opcję gry z PC i móc rywalizować wyłącznie pomiędzy PlayStation a Xboksem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię