Strona głównaGryAktualnościWyciekła oferta PS Plus na grudzień

Wyciekła oferta PS Plus na grudzień

Kolejny miesiąc, kolejny PS Plus. Według najnowszych plotek w grudniu pojawi się okazja, żeby sprawdzić ekskluzywny dla PlayStation looter.

PS Plus ostatnio nie szaleje. W zeszłym miesiącu ucieszyć fanów Knockout City mógł napływ nowych graczy, ale poza tym mamy za sobą dosyć spokojne oferty. W grudniu raczej nie ulegnie to większej zmianie.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War zapowiada event z podwójnym doświadczeniem

Dla posiadaczy PS5 lub PS4 dostępny będzie w przyszłym miesiącu Godfall. Dodatkowo, w ofercie znajdą się Mortal Shell i LEGO DC Super-Villains, obie dostępne w wersjach na PlayStation 4.

Najgłośniejszym tytułem tej oferty jest oczywiście Godfall, głównie ze względu na premierę razem z debiutem PS5. Kiedy okazało się, że bardzo dużo brakuje tej produkcji do Destiny czy The Division, cierpliwie czekaliśmy na możliwość sprawdzenia jej w Plusie. Nie jest to dobry tytuł, ale dla fanów looterów może być chwilową odskocznią od ich codziennego grindu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię