Strona głównaGryRozpoczęła się świąteczna promocja w sklepie Blizzarda

Rozpoczęła się świąteczna promocja w sklepie Blizzarda

Święta dla wielu graczy oznaczają nie tylko możliwość spotkania się z rodziną, ale również zaoszczędzenia paru groszy na grach. Pod tym względem nie zawodzi Blizzard.

Przeceny z Blizzard Shopie to o tyle ciekawa sytuacja, że Activision ma pod swoimi skrzydłami kilka głośnych tytułów. Prawdopodobieństwo znalezienia czegoś dla siebie w rozpoczętej wczoraj promocji jest więc dosyć spore.

Zobacz: World of Warcraft: Shadowlands – ruszył wyścig o World’s First Castle Nathria

Najważniejszą częścią świątecznej oferty są oczywiście niższe ceny gier. Za Call of Duty: Black Ops Cold War zapłacicie 40 dolarów, a Legendary Edition Overwatcha wyniesie Was zaledwie 20 dolarów. Podobnie potraktowano różne edycje Diablo 3 i Starcrafta II.

Drugą częścią oferty są z kolei różne okazje na mikropłatności w grach Blizzarda. W popularnej karciance będą to paczki, w Overwatchu Loot Boxy, a w World of Warcraft mounty i usługi pokroju boostów do postaci. Szczególnie w przypadku WoW-a, na przecenę trafiło sporo rzeczy, które przez większość roku dostępne są za pełną, dosyć wysoką cenę.

Świąteczna promocja Blizzarda potrwa do 4 stycznia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię