Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - ruszyło podwójne doświadczenie na...

Call of Duty: Black Ops Cold War – ruszyło podwójne doświadczenie na Battle Pass

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Call of Duty: Black Ops Cold War, którzy planują spędzić większość wolnego przy konsoli.

Nieco ponad tydzień temu ruszył pierwszy sezon w Call of Duty: Black Ops Cold War. Do gry trafiły nowe mapy, bronie i Battle Pass pełny skinów i schematów. Kilka dni później rozpoczął się pierwszy event z podwójnym doświadczeniem.

Zobacz: Shigeru Miyamoto chciałby zmian w grach prezentujących przemoc

Mamy tym samym za sobą już zwykłe podwójne doświadczenie, na bronie i konto. Teraz przyszedł czas na Battle Passa. Od dzisiaj, od 19:00, aż do 28 grudnia będzie trwało 2XP na Battle Passa. Oznacza to, że wszystkie rzeczy, które normalnie napędzałyby naszą przepustkę sezonową będą liczyć się podwójnie.

Jest to doskonała okazja, żeby zdobyć kilka(dziesiąt) poziomów, testując nową playlistę Raid 24/7. Battle Pass to bez wątpienia największy grind całego sezonu, a wbicie maksymalnego levelu to zazwyczaj robota wyłącznie dla weteranów. Z tygodniowym podwójnym doświadczeniem i kilkoma dniami wolnego pokusić może się o ten wyczyn znacznie więcej graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię