Strona głównaGryAktualnościRussia 2055 - singleplayerowy shooter z demem do pobrania. Jednak nie za...

Russia 2055 – singleplayerowy shooter z demem do pobrania. Jednak nie za darmo

Jeśli brakuje Wam singleplayerowych strzelanin FPP, to mamy dobrą wiadomość. Studio Invictus Volition pracuje nad tego typu tytułem, grą Russia 2055, a do końca weekendu możecie pobierać i testować jego wersję demo.

Russia 2055 to gra oparta o silnik Unreal Engine 4, która opowiada o losach ludzkości po niespodziewanym ataku z kosmosu. Ziemia przestaje po nim nadawać się do życia, ludzie zostają więc zmuszeni do opuszczenia (niegdyś) błękitnej planety i poszukania sobie innego domu. Trafiają na nowo-odkrytą planetę, która teoretycznie jest w stanie przyjąć zbłąkanych przybyszów, ale najpierw ziemianie muszą zmodyfikować i wzmocnić swoje DNA by przetrwać w nowych warunkach.

Zobacz: Ta gra wygląda niesamowicie. Trudno uwierzyć, że stworzyła ją jedna osoba

Russia 2055 to nie jest stricte demo, jakie znamy z dawnych lat. Wtedy gry otrzymywały demo gdy były już niemal gotowe – miało to wtedy zachęcić do zakupu. Teraz mamy do czynienia z grą na wczesnym etapie produkcji, w której wiele jeszcze może się zmienić. Autor dopiero planuje wystartować ze zbiórką crowdfundingową, a obecne demo ma być dowodem, że nie będzie to jedynie wyciąganie pieniędzy na grę, która nigdy nie powstanie. Jest tylko jedno ale – z początku demo było dostępne za darmo, teraz aby je pobrać należy wpłacić 5 dolarów na rzecz projektu. Za tę kwotę mamy jednak otrzymywać regularne aktualizacje.

Zobacz: Bethesa całkowicie odcina się od filmowego Dooma i nie ma czemu się dziwić

Aby zagrać potrzebny będzie procesor na poziomie AMD FX-8350 lub Core i5 6600K, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 1050 / NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon RX 560 / HD 7850 2GB oraz 8 GB RAM.

Poniżej możecie zobaczyć trailer gry:

Demo jest dostępne do pobrania (kupienia?) z tego miejsca. Po tym co zobaczyliście planujecie wsparcie projektu gdy już wystartuje akcja crowdfundingowa?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię