Strona głównaGryAktualnościRust: pierwszy płatny DLC wprowadzi do gry instrumenty muzyczne

Rust: pierwszy płatny DLC wprowadzi do gry instrumenty muzyczne

W przyszłym miesiącu do Rust trafi pierwszy płatny DLC zawierający 10 grywalnych instrumentów muzycznych. W ramach dodatku gracze dostaną. m.in. fortepian, perkusję oraz krowi dzwonek.

Dodatek będzie kosztował 10 dolarów, jednak zgodnie z informacjami przekazanymi na blogu Deva Rusta cena będzie obniżona w ramach promocji. DLC trafi do sprzedaży 5 grudnia.

Instrumenty będą wymagały odpowiedniego sterowania, aby wydobyć z nich melodię zamiast kakofonii. Na blogu czytamy:

Stworzyliśmy zupełnie nowy system sterowania do gry na instrumentach. Możesz teraz powiązać standardowy zakres nut (A, B, C, D, E, F, G) z dowolnym klawiszem. Dalej przypisujesz wyostrzenie oraz oktawy modyfikujące, które pozwalają grać na ponad 20 nutach, na niektórych instrumentach.

Nowy system zostanie przypisany również do gitary akustycznej, która jest już w grze. Co więcej gracze będą mogli podłączyć urządzenie MIDI i grać na niektórych instrumentach w czasie rzeczywistym.

Zobacz: The Mandalorian: na planie wykorzystano prawdziwy joystick Thrustmastera

Co ciekawe nie trzeba będzie kupować DLC, żeby zagrać wystarczy, że inny posiadacz DLC przygotuje dla Ciebie instrument, lub zabijesz kogoś z instrumentem i go przejmiesz. Jeżeli obawiacie się, że ktoś będzie Wam przeszkadzał w grze, to w ustawieniach pojawi się dodatkowy suwak pozwalający wyciszać instrumenty.

Zobacz: Nowe skrzynki w CS:GO. Tak wyglądają skiny Shatterde Web, St Marc, Norse oraz Canals

I zakończymy to memem:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię