Strona głównaGryAktualnościRusza beta Xbox Cloud Gaming na PC i iOS

Rusza beta Xbox Cloud Gaming na PC i iOS

Nadchodzi kolejna faza testów Xbox Cloud Gaming. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą już zacząć wypatrywać maila od Microsoftu. 

Microsoft jest już gotowy na podjęcie kolejnego kroku w rozwoju Xbox Cloud Gaming. Od dzisiaj ma rozpocząć się faza beta testów usługi na komputerach osobistych z Windowsem 10 oraz tabletach i telefonach z systemem iOS.

Zobacz: Komornik: Nieskruszony ma pokazać Polskę po katastrofie

We wpisie na blogu Xbox Wire Vice President Project xCloud poinformowała, że podczas testów na PC i iOS będzie grywalnych ponad 100 różnych tytułów z Game Passa. Posiadacze komputerów będą korzystać z przeglądarek Edge i Chrome, a na systemie iOS xClouda obsłuży Safari.

Od dzisiaj Microsoft ma rozpocząć rozsyłanie maili do subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate z 22 krajów, gdzie dostępna będzie na razie beta. Polska znajduje się na tej liście, więc możecie już sprawdzać swoje skrzynki mailowe. W nadchodzących miesiącach do tej usługi mają zyskać dostęp wszyscy subskrybenci abonamentu Ultimate.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię