Strona głównaGryAktualnościRuszył halloweenowy event w Fortnite

Ruszył halloweenowy event w Fortnite

Nadchodzi halloweenowy okres w grach wideo. Razem z Warzone święto strachów trafiło również do Fortnite.

Informowaliśmy Was dzisiaj, jak Halloween będzie wyglądało w Call of Duty. W grze pojawią się Ghostface, Donnie Darko i kilka nowych trybów. Nieco inaczej postanowił rozwiązać to Fortnite. Epic właśnie zdradziło szczegóły Fortnitemares 2021.

Zobacz: Guardians of the Galaxy będzie potrzebował 150 GB wolnego miejsca na dysku

Na kanale YouTube gry pojawił się krótki zwiastun, a na blogu, zgodnie z tradycją Epic Games, szczegółowo opisano nadchodzące wydarzenia. Podobnie jak w Call of Duty, Fortnitemares dobiegnie końca 2 listopada o 15:00. Epic podzieliło zawartość eventu na cztery różne tygodnie i będzie stopniowo dodawać różne atrakcje.

Już teraz do gry trafiła Cube Queen, a razem z nią wydarzenie Wrath of the Cube Queen. Na mapie zaczną pojawiać się potwory walczące w imię swojej królowej. Pokonanie ich i wykonanie zadań nagrodzi graczy cennymi przedmiotami. Ponadto, do gry wrócił Horde Rush, a w sklepie pojawiły się z powrotem halloweenowe kosmetyki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię