Strona głównaWiadomościRuszył rocznicowy event w Overwatch. Ponad 100 nowych przedmiotów!

Ruszył rocznicowy event w Overwatch. Ponad 100 nowych przedmiotów!

Overwatch ma już rok. Z tej okazji Blizzard przygotował specjalny, rocznicowy event, który właśnie został rozpoczęty. Na graczy czeka sporo dodatkowej zawartości.

Trzeba przyznać, że Blizzard naprawdę wie, jak rozpieszczać swoich graczy. Rocznicowy event w Overwatchu to naprawdę spore przedsięwzięcie i mnóstwo dodatkowej zawartości. W sumie w grze znajdziemy ponad 100 różnych nagród, w tym ogromny zestaw skórek legendarnych. Każdy, kto zaloguje się do gry w dniach 23 maja – 12 czerwca, otrzyma też darmową skrzynkę z łupami. Rocznicowe skrzynki otrzymamy również za awansowanie na wyższe poziomy. Pojawią się również w sklepie, ale nie da się ich kupić po 12 czerwca.

Nowych skórek legendarnych doczekało się aż 11 postaci. Wśród nich znajdują się: Lucio, Symmetra, Zaria, Genji, Hanzo, Bastion, Mei, Smuga, D.Va, Żołnierz-76 oraz Fara. Oprócz tego twórcy gry przygotowali nowe, taneczne emotki, które można zobaczyć na poniższym wideo:

Ale na tym nie koniec nowości. Overwatch wzbogacił się również o trzy nowe mapy typu Arena. Każda z nich pozwala na mecze eliminacyjne 3 na 3. Te mapy to:

  • Castillo – fort nad zatoką Dorado,
  • Necropolis – prowizoryczna baza, kryjówka Any Amari,
  • Black Forest – czarny las na obrzeżach Eichenwalde.

Rocznicowy event potrwa do 12 czerwca, więc mamy zaledwie 3 tygodnie na zdobycie jak największej liczby przedmiotów, w tym naprawdę ładnych skórek legendarnych.

Źródło: Blizzard

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię