Strona głównaGryAktualnościRuszył Steam Next Fest. Do ogrania ponad 600 dem

Ruszył Steam Next Fest. Do ogrania ponad 600 dem

Tym razem Steam nie próbuje wyciągnąć od nas pieniędzy atrakcyjnymi przecenami, tylko pozwala sprawdzić testowe wersje nadchodzących gier.

Pierwszy raz Steam Next Fest zadebiutował w 2019 jako The Game Festival. Od tego czasu zobaczyliśmy aż dziewięć odsłon tego wydarzenia. Jest to doskonała okazja, żeby przekonać się na własnej skórze, jakim grom warto dać szansę w nadchodzących miesiącach.

Zobacz: Bioshock – Netflix i 2K ogłosiły filmową adaptację gry

Festiwal rozpoczął się dzisiaj, a skończy w poniedziałek, 28 lutego. Do tego czasu macie do wyboru łącznie 628 wersji demonstracyjnych różnych gier. Nie ma żadnych ograniczeń ani wymagań.

Wystarczy wejść na stronę festiwalu i zapoznać się z jej ofertą. Jeżeli coś wpadnie Wam w oko, dodajecie grę do swojej biblioteki, pobieracie i możecie cieszyć się nią aż do poniedziałku. Next Fest to również doskonała okazja dla deweloperów, żeby pochwalić się swoim progresem i zachęcić graczy do zakupu ich produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię