Strona głównaKonsoleSony zaprezentowało PSVR2

Sony zaprezentowało PSVR2

Widzieliśmy już fragmenty, teraz przyszedł czas na oficjalną, obszerną prezentację. Sony pokazało PSVR2.

Tym razem obyło się bez odliczań, budowania hype’u i transmisji na Twitchu czy YouTube. Sony z zaskoczenia opublikowało właśnie artykuł na blogu PlayStation, pokazując hełm PSVR2.

Zobacz: Horizon: Forbidden West – gracze zgłaszają poważne problemy z PS5. Gra potrafi „zabić” konsolę?

PSVR2

Od razu rzuca się w oczy fakt, że wizualnie PlayStation VR2 bardzo pasuje do PlayStation 5. Nowe kontrolery Sense mają według Hideaki Nishino reprezentować możliwość rozglądania się po założeniu na głowę VR i swobodę, z jaką można odkrywać świat gier.

PlayStation 5 powstawało z myślą o nowym VR, więc oba sprzęty będą dobrze obok siebie wyglądały, ale jeszcze ważniejszą kwestią jest komfort, do którego Sony przykuło sporą uwagę. Pod tym względem nie zmieniło się jednak wiele, bowiem feedback dotyczący komfortu użytkowania poprzedniego hełmu był pozytywny. Najbardziej gracze odczują fakt, że PSVR2 jest lżejszy i mniejszy, co na pewno ułatwi regularne granie, szczególnie przez dłuższy okres czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię