Strona głównaGryAktualnościRuszyły preordery Borderlands 3. Dostępne trzy różne edycje gry oraz season pass

Ruszyły preordery Borderlands 3. Dostępne trzy różne edycje gry oraz season pass

Wydarzenia wokół Borderlands 3 następują ostatnio wyjątkowo szybko. Wydawałoby się, że jeszcze niedawno pojawiały się plotki o ewentualnej pracy nad kolejną odsłoną serii. Niedługo później mamy już konkretną datę premiery, solidny zwiastun oraz PlayStation Store zachęcający do zakupu preorderów.

Pierwsze emocje związane z Borderlands 3 powoli opadają. Zniknął już ten dziecięcy entuzjazm samą informacją o powrocie uwielbianego looter shootera, a w jego miejsce pojawiło się zainteresowanie szczegółami związanymi z grą.

Zobacz: Borderlands 3 – bardzo kontrowersyjne okładki nowej gry

Skoro oficjalna data premiery została wyznaczona na 13 września, przyszedł czas na przedsprzedaż. Użytkownikom PC przypominamy, że przez pierwsze sześć miesięcy Borderlands 3 będziecie mogli kupić wyłącznie w Epic Games Store.

Jeżeli spojrzymy z kolei w kierunku polskiego PlayStation Store, podobnie jak w przypadku wielu innych, dużych premier, dostępne są trzy różne edycje. Wersje Pre-Order, Deluxe Edition oraz Super Deluxe Edition kosztują odpowiednio 299, 369 i 429 złotych.

Pierwsza edycja, standardowa gra kupiona i opłacona przed premierą, gwarantuje nam kilka kosmetycznych gadżetów oraz Theme do PlayStation 4 w klimacie Borderlands 3. Deluxe Edition, obok kosmetyków, które gwarantuje standardowa wersja, zawiera Cosmetic Packi oraz boosty do zdobywanego lootu i doświadczenia. Paczki będą zawierać różne wizualne modyfikacje do naszej postaci i broni, a wzmocnienia powinny ułatwić progress oraz farmienie kolejnych przedmiotów.

Edycja Super Deluxe do zawartości ze zwykłego Deluxe dodaje skórkę broni Butt Stallion, parę dodatkowych kosmetyków i season pass, który ma zawierać cztery pakiety DLC z kampanią. PC Gamer potwierdził ponadto, że każde DLC będzie sprzedawane oddzielnie, w czterech różnych mikropłatnościach. Podobnie jak jeszcze rok temu rozwiązywało to Activision w swoim Call of Duty.

Na osoby zainteresowane ozdobieniem swojego pokoju kolejnymi gadżetami z Borderlands 3 czeka z kolei fizyczna edycja kolekcjonerska, wyceniona w sklepie 2K na 250 Euro.
Diamond Loot Chest Collector’s Edition, bo tak nazywa się kolekcjonerska, została już oczywiście wyprzedana w oficjalnym sklepie. W jej skład wchodzi dziesięć figurek postaci z Borderlands, skrzynka z lootem oraz kilka standardowych dla takich edycji gadżetów pokroju breloczków do kluczy, steelbooka czy mapy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię