Strona głównaWiadomościRyse: Son of Rome do pobrania za darmo

Ryse: Son of Rome do pobrania za darmo

Game Sessions udostępniło dla wszystkich pecetowców darmową wersję Ryse: Son of Rome. Grę bedzie można pobrać bez opłat aż do pierwszych dni sierpnia.

Nieczęsto deweloperzy pozwalają nam przenieść się do czasów starożytnych. Jeszcze rzadziej są to produkcje wysokobudżetowe, które potrafią przyciągnąć uwagę graczy na dłużej niż zainstalowanie i usunięcie gry. Ryse: Son of Rome zalicza się do takich okazów, gdzie możemy chwycić za miecz i zanurzyć się w oparach wojny na kilka ładnych godzin.

Choć Ryse: Son of Rome ma już na karku prawie 3 latka, to jednak ząb czasu był dla niego bardzo życzliwy. Graficznie wciąż zaskukuje, toteż po odpaleniu go na ekranie nie będziemy mieć wrażenia, że cofamy się w czasie. Niemieckie studio Crytec dopilnowało, by ich produkcja nie umarła zbyt prędko. I to nie tylko za sprawą oprawy graifcznej, ale też dzięki rozrywce, którą kroić można grubym, ostrym gladiusem. Trudniej o lepsze porównanie, bowiem gra opiera się na bezlitosnej walce z hordą wrogów.

Kto ma ochotę poszatkować barbarzyńskie plemiona, ten nie powinien obojętne przechodzić obok jednego z ciekawszych hack&slashów bieżącej dekady. Teraz jest ku temu idealna okazja, gdyż gra jest dostepna do pobrania za darmo. Wystarczy udać się na stronę Game Sessions, założyć nowe konto i pobrać bezpłatną kopię gry. Aby na stałe przypisać ją do konta należy spędzić w niej przynajmniej 5 minut.

Nie wszystko jednak złoto, co się świeci. Nie jest to wersja, która umożliwi nam zagrywanie się przez sieć. W menu gry multiplayer jest permamentie zablokowany. By odczarować ten tryb trzeba wykupić ją za $4,99, a wówczas otrzymamy klucz do aktywowania na platformie Steam.

Promocja potrwa do początku sierpnia.

Źródło: gamesessions.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię