Strona głównaWiadomościPremierowy zwiastun Fortnite

Premierowy zwiastun Fortnite

Prace nad Fortnite wreszcie dobiegają końca. Twórcy dumnie prezentują fabularny zwiastun.

Studio Epic Games długo kazało nam czekać na swoją nową grę. Fortnite zapowiedziane po raz pierwszy podczas gali Video Games Awards 2011 w końcu wejdzie w fazę early access już 25 lipca. Aby uczcić zbliżający się dzień premiery, twórcy udostępnili nowy film, który w dość humorystyczny sposób prezentuje walkę z kreskówkowymi demonami.

Odnosząc się do najnowszego i wcześniejszych materiałów reklamujących Fortnite można uznać, że jest to nieco odświeżona wersja Minecrafta. Bardziej dynamiczna, posiadająca fabułę, a przede wszystkim o wiele ładniejsza. O ile sam film nie odsłania choćby cienia rozgrywki, to z całą pewnością buduje świetną otoczkę fabularną.

Mało prawdopodobne, że wyprzedzi popularnością króla craftingu, lecz dzięki nowoczesnej formie może skłonić wielu „górników” do zmiany stron. Epic Games skupiło się mocno na elementach mechaniki gry, które bezpośrednio wpłynęły na sukces Minecrafta. Komputerowa przygoda wiąże się tu tak samo ze zbieraniem, budowaniem fortyfikacji w czasie dnia i walką z nocnymi demonami. Dodajcie do tego tryb kooperacji dla 4 graczy, komiksową oprawę, oryginalną historię, a w efekcie otrzymacie grę, która za 15 dni może zeżreć sporo wolnego czasu.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię