Advertisement
Strona głównaGryAktualnościS.W.A.N. - kolejna polska gra, w której odwiedzimy Czarnobyl

S.W.A.N. – kolejna polska gra, w której odwiedzimy Czarnobyl

Czarnobyl i otaczająca go Strefa Wykluczenia zawsze były po trochu intrygujące, po trochu przerażające. Do niedawna tematem interesowali się najwięksi zapaleńcy, aż do momentu emisji kultowego już serialu HBO. Teraz dzieł o elektrowni w Czarnobylu jest coraz więcej.

Po serialu HBO pojawiła się gra studia Farm 51 Chernobylite. I na tym nie koniec – teraz z tematyką próbuje się zmierzyć kolejna polska firma – Volframe. To spod ich, nomen omen, skrzydeł niedługo powinna wyjść gra S.W.A.N.

Zobacz: Czarnobyl i Prypeć w końcu trafiają do Spintires!

Według fabuły gry, elektrownia w Czarnobylu była tylko przykrywką dla tajnych badań realizowanych przez instytut S.W.A.N. Jego pracownicy eksperymentowali na ludziach, trzymanych w zamknięciu. Jednak coś w trakcie tych badań poszło nie tak, a wokół elektrowni oraz instytutu zaczęły się tworzyć niebezpieczne anomalie. Wszystko to obudowano w formę FPS-a, horroru i gry logicznej. Będziemy w niej “zwiedzać” ośrodek badawczy, położony na terenie Strefy Wykluczenia, w którym być może wciąż są żywi ludzie. Jednak najważniejsze będzie przede wszystkim nasze własne przetrwanie. 

Grę zapowiada poniższy trailer:

Jak Wam się podoba?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię