Strona głównaGryAktualnościThe Farm 51 prezentuje duży fragment rozgrywki Chernobylite

The Farm 51 prezentuje duży fragment rozgrywki Chernobylite

Kolejne polskie studio podzieliło się z graczami sporym fragmentem swojej nowej produkcji. Tym razem chodzi o The Farm 51 i grę Chernobylite. Wygląda na to, że naprawdę jest na co czekać.

The Farm 51 pojawili się na tegorocznych targach Gamescom, gdzie pokazywali swoją grę Chernobylite. Teraz także gracze, którzy nie pojawili się w Kolonii, mogą zobaczyć czym pochwaliło się tam polskie studio. 

Zobacz: Chernobylite – nowa gra polskiego studia The Farm 51

Chernobylite to przygodowa gra akcji typu survival horror z trybem FPP. Wcielamy się w fizyka, który poszukuje swojej partnerki, której zaginięcie jest jednym ze skutków katastrofy w Czarnobylu. W materiale możemy zobaczyć jak Polacy poradzili sobie z odwzorowaniem wnętrz elektrowni w Czarnobylu, jak również zapoznać się z tytułowym czarnobylitem. Poznamy także jednego z głównych przeciwników głównego bohatera.

Zobacz: Tajemniczy teaser S.T.A.L.K.E.R. 2. Co chcą nam powiedzieć twórcy?

Sporym atutem gry ma być dowolność, jaką otrzymają gracze w prowadzeniu rozgrywki. Często będziemy mieli na przykład okazję do eliminacji wrogów na odległość, ale też w wielu przypadkach lepiej będzie ich cicho wyeliminować w bezpośrednim kontakcie, albo wręcz po prostu niezauważenie ominąć. 

Gameplay Chernobylite:

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Chernobylite pojawi się w drugiej połowie przyszłego roku. W planach jest wersja na PC i konsole PlayStation 4 oraz Xboxa One.

Jak podoba Wam się trailer?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię