Strona głównaGryAktualnościSaints Row – premiera opóźniona o pół roku

Saints Row – premiera opóźniona o pół roku

Nowa odsłona serii Saints Row miała trafić do graczy 25 lutego. Miała, według najnowszych informacji premiera została przesunięta o pół roku.

Prezes studia Volition, Jim Boon poinformował, że najnowsza odsłona Saints Row pojawi się dopiero 23 sierpnia 2022 roku. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Naszym priorytetem jest stworzenie najlepszego Saints Row do tej pory. Jeśli oddalibyśmy grę w wasze ręce już teraz, nie spełniałaby naszych, ani waszych standardów i oczekiwań.

Biorąc pod uwagę wielkość i skalę Saints Row, stało się dla nas oczywiste, że musimy dać ekipie więcej czasu, by stworzyli najlepszą możliwą grę.

Jak podkreśla Boon firma nie była przygotowana na skutki pandemii, choć dodał, że wszyscy pracownicy bardzo szybko przestawili się na tryb pracy zdalnej i są bardzo produktywni.

Zobacz: Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition zobacz 38 minut porażki

Nowe Saints Row to w zasadzie reboot serii. Akcja osadzona jest w Santo Ileso, które mocno przypomina Las Vegas. W grze dostaniemy nowych bohaterów, sama atmosfera ma być bardziej przyziemna, chociaż nie zabraknie też odrobiny zwariowanych rzeczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię